Столичний бюджет 2019 року буде унікальним для України

Столичний бюджет 2019 року буде унікальним для України.

Про це сказав голова фракції ВО "Батьківщина" в Київській міськраді Володимир Бондаренко під час прес-конференції 14 грудня в Києві. На його думку кияни чи не вперше в історії отримали прозорий та соціально орієнтований бюджет міста: "Ми прийняли бюджет, збагачений пропозиціями нашої фракції з точки зору соціальних аспектів. Юлія Тимошенко неодноразово звертала нашу увагу, що соціальні питання, які торкаються людей, повинні бути в центрі уваги нашої міської фракції і завжди будуть підтримуватись, щоб життя в Києві стало комфортним".

Депутат додав, що новий кошторис передбачає значне збільшення фінансування найважливіших напрямків функціонування столиці: "В цьому бюджеті вперше в історії Києва виділена величезна сума, необхідна для функціонування житлово-комунального господарства та паливно енергетичного комплексу. 5,4 мільярди гривень ніколи не виділяли на цей сектор", додав депутат.

Окрім цього, збільшено суми фінансування програм енергоефективності. Як пояснив Володимир Бондаренко, в наступному році буде відновлено роботу програми 30/70, яка передбачає участь міста в фінансуванні робіт з утеплення житлового комплексу. Також буде підтримано модернізацію ліфтового господарства та тепломереж.

Низка депутатів київської фракції ВО "Батьківщина" займають принципову позицію з вирішення найважливіших питань роботи міста. Зокрема, завдяки їхнім зусиллям та підтримці фракції профінансовано будівництво метро на масив Виноградар, асфальтування внутрішньоквартальних проїздів, реконструкція шляхопроводів. Разом з тим, Володимир Бондаренко звернув увагу на те, що місто і досі не може вирішити проблему з недостатньою кількістю паркувальних місць: "Вони мають навіть безоплатно надаватися, тому що проблеми, які створюються в системі паркування транспорту, набагато важливіші ніж гроші. Проїхати містом іноді неможливо. А плата, яку пропонують сьогодні деякі приватні структури пропонують непосильна для киян".

Велику увагу фракція "Батьківщини" приділяє вирішенню проблеми обліку та оплати енерго- та теплоносіїв, послідовно відстоюючи позицію, що кожен будинок, кожне домогосподарство має бути забезпечено необхідними приладами обліку.

Окрім того, "Батьківщина" наполягає на значному зниженню тарифів: "Сьогоднішня система забезпечення газом не просто критична, вона кримінальна. І з приходом нового президента до влади вона буде переглянута. Юлія Володимирівна чітко заявила: що підготовлена нами система дозволяє вдвічі зменшити оплату за газ. І це абсолютно математично обґрунтовано", додав Володимир Бондаренко.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2019 Novosti.pp.ua Все права защищены.