У Львові встановили рекорд з розмитнення "євроблях"

У підрозділі митного оформлення "Скнилів" у місті Городок на Львівщині встановили рекорд з оформлення транспортних засобів.

У четвер, 13 грудня, на митному пості оформили 204 машини, з них 170 на "євробляхах", повідомила прес-служба ДФС у Львівській області.

Це абсолютний рекорд кількості розмитнених автомобілів за один робочий день. Раніше у Городку оформляли до 70 машин за день. Щоб мати змогу оформляти більшу кількість автомобілів, на пості "Скнилів" збільшили кількість працівників, також тепер митники працюють у вихідні дні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відповіли на найпоширеніші запитання євробляхерів

Пільговий період, коли водії можуть розмитнити свої авто на 50% дешевше, триватиме до 22 лютого.

З моменту набрання чинності законів про зниження акцизу на легкові автомобілі 25 листопада, у Львівській митниці оформлено 1422 легкових автомобілів, з них 779 раніше перебували в Україні в режимах транзит чи тимчасового ввезення.

12 грудня на Чернівецькій митниці розмитнили тисячний автомобіль на іноземній реєстрації - Nissan Qashqai +2 2011 року випуску. Митна вартість автомобіля склала 194,6 тис грн

Із моменту набуття чинності законів про легалізацію автомобілів на іноземній реєстрації до державної казни надійшло 65,8 млн грн. Завдяки термінам для пільгового розмитнення автомобілів, власники машин зекономили 38,6 млн грн.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2019 Novosti.pp.ua Все права защищены.