Які поради неефективні для виховання дітей

Існують поради з виховання дітей, які сьогодні застаріли. Їх не варто використовувати у вихованні сучасного покоління.

Gazeta.ua підготувала добірку застарілих порад, які не працюють із сучасними дітьми.

Тілесні покарання для дисциплінування дітей

У наші дні цей метод не тільки неефективний, а й неприпустимий. Застосовуючи тілесні покарання, батьки дають дитині зрозуміти, що можна використовувати фізичну силу, якщо інша людина діє не по-вашому.

Не варто наголошувати на поганих вчинках дитини й не звертати увагу на позитивні. Це хибна стратегія. Діти розумні, тому варто дати можливість вчитися й розуміти навколишній світ протягом довгого часу.

Завжди суворий з дитиною

Так робити можна але не завжди. Якщо вимагати від дитини лягти спати раніше - це нормально. Але іноді можна дозволити дитині у вихідний лягти спати пізніше. Невеликі поступки дають дитині зрозуміти, що мама чи тато не проти щось дозволити, але в обмежених кількостях. Це означає, що батьки не завжди заперечують потреби дитини і готові до діалогу в майбутньому.

Не дозволяти дитині злитися на батьків

У тому, щоб дозволити дитині виявляти емоції немає нічого поганого. Головне навчити дитину конструктивно виражати емоції й направляти їх у правильне русло. Якщо дитина сердита потрібно постаратися зрозуміти, чим це викликано. Проаналізувати власні дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як навчити підлітка формувати власну думку

Не потрібно ігнорувати почуття дитини, не кричати на неї.

Змушувати дитину доїдати все, що є на тарілці

Консервативні батьки вчать дітей не витрачати їжу даремно й доїдати все, що є на тарілці. Правильно вчити дитину прислухатися до власного тіла й розуміти, коли вона наїлася. Не чекати від дитини, що вона їстиме такі ж порції, як і дорослі.

Прояви любові тільки псують дитину

Це хибна думка. Батьки повинні проявляти любов до дитини будь-якого віку. Брак похвали там, де вона необхідна, завдасть більше шкоди, ніж користі. Дитину не можна зіпсувати обіймаючи й цілуючи.

Більшість дітей віддає перевагу смартфонам, а не книгам. Але навчальна успішність дітей тісно пов'язана з навичками читання. Діти, котрі читають самостійно, мають кращу успішність із різних предметів і більший запас знань, ніж їх однолітки.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2019 Novosti.pp.ua Все права защищены.