У Дніпрі транспортний колапс - випала норма снігу за два місяці

У Дніпрі випала двомісячна норма снігу.

Через негоду виник транспортний колапс - більшість маршруток не змогли зранку виїхати з автопарків, а тролейбуси і трамваї потрапити на лінії.

Голова профспілки автомобілістів і автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий на своїй сторінці у Facebook повідомив, що на 13:00 вдалось розчистити основні магістралі.

Вантажівки, які перегородили магістралі, прибрали. Більшість маршруток виїхали з автопарків на маршрути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чиновники пояснили, чому сніг вивозять на сміттєзвалище

Міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook зазначив, що за добу випала двомісячна норма опадів, а в середу передбачається ще більший снігопад.

"Так, за добу випала двомісячна норма опадів. Так, ми нічого не робимо. Так, ми зупинили громадський транспорт, тому що покидали свої авто на шляху його проходження. Так, снігу стільки, що його просто фізично нікуди згрібати. Так, в середу буде снігопад ще гірший. Так, з наступного понеділка, коли почне танути, готуйтеся до підтоплень", зазначив мер.

Найближчими днями в Україні серйозне потепління не очікується, але вже за 5 днів має прийти справжня весна. Снігопади триватимуть ще 2-3 дні, а морози протримаються до 23-24 березня.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2019 Novosti.pp.ua Все права защищены.