Парубій хоче дозволити обшукувати нардепів

Спікер Андрій Парубій пропонує дозволити обшукувати на вході до Верховної Ради народних депутатів, у яких металошукач зафіксував заборонені предмети.

Про це він сказав на брифінгу після погоджувальної ради.

"Народний депутат, незважаючи на статус, заходить і, якщо показує рамка, що у нього є вогнепальна зброя або вибухові предмети, він повинен їх залишити у сейфах", - пояснив Парубій.

За його словами, керівники усіх фракцій підтримали таку пропозицію.

Чинне законодавство забороняє обшук народного депутата та його речей. Він озвучив пропоновану правку: "До будинків, де працюють Верховна Рада, президент, Кабінет міністрів, а також інші органи державної влади, щодо яких здійснюється державна охорона, не допускаються особи з холодною чи вогнепальною зброєю, крім осіб, які здійснюють охорону державного будинку, а також особи з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами всіх видів і зразків, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами, займистими твердими речовинами, піротехнічними засобами, отруйними і сильнодіючими речовинами".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді вибухнула димова шашка

15 березня генпрокурор Юрій Луценко заявив у Верховній Раді, що Надія Савченко планувала "терористичний акт у стінах парламенту: знищити бойовими гранатами дві ложі, мінометами обрушити купол Верховної Ради і автоматами добивати тих, хто виживе". Він вніс до ВР подання на зняття депутатської недоторканності з Савченко.

Після цього Верховна Рада виключила її з комітету нацбезпеки й оборони. Савченко закликала українців до військового перевороту.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2019 Novosti.pp.ua Все права защищены.