У дитини-сироти водій маршрутки відібрав пільгове посвідчення

Водій приміської маршрутки у Львові забрав у 15-річної дівчини-сироти Єдиний квиток на безоплатний проїзд. Інцидент трапився 16 березня близько 16:00.

Дитина при вході в автобус показала єдиний квиток водію, після чого він забрав у неї документ, - про це пише ZAXID.NET

Дитину з автобуса водій не висаджував, а свої дії пояснив тим, що документ незабаром буде неактуальним. Грошей за проїзд у дівчини водій не вимагав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водій столичної маршрутки відмовився везти члена сім'ї загиблого бійця

"О 16:00 год. до Служби у справах дітей Жовківської РДА звернулась мама-вихователька, оскільки у її вихованки водій маршрутного засобу №180а забрав документ на проїзд. Дитина приїхала додому і розповіла мамі-виховательці про ситуацію.Водій сказав дитині, що незабаром має закінчитися термін дії квитка, і він дитині більше не потрібен ", - розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту і зв'язку Львівської ОДА Роман Кокотайло під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив, що після цього інциденту з приміськими перевізниками провели виховну роботу.

"Перевізникам доведено до відома, що діти-сироти мають право на безоплатний проїзд", - сказав він.

Керівник АТП-14631, яке обслуговує маршрут №180а, Андрій Дума про цю ситуацію нічого не знає.

Піаніст Фабріс Ульрі організував у Франції благодійні концерти. Гроші від них передадуть дітям, що втратили батьків у війні на Донбасі.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2019 Novosti.pp.ua Все права защищены.