Рабінович пообіцяв святкувати салютами відставки всіх пройдисвітів і казнокрадів при владі

Салют з більш ніж 1000 залпів ввечері в неділю, 18 березня, на набережній Дніпра в Києві організували активісти політичної партії "За життя". Про це йдеться в сюжеті телеканалу NewsOne.

Феєрверк був присвячений відставці Валерії Гонтаревої з поста глави Національного банку України.

"Протягом кількох місяців тисячі активістів партії "За життя" приходили до Нацбанку, об'єднавшись з тисячами обдурених вкладників, вимагали негайного звільнення та відповідальності Гонтаревої, Рожкової (заступник голови Нацбанку Катерини Рожкової, - ред.) та їхньої банди. Ми під стінами Нацбанку вимагали відставки і суду, - домоглися поки тільки відставки, але обов'язково доб'ємося й суду!" - заявив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович перед початком феєрверку.

Парламентарій також пообіцяв, що подібними салютами будуть відсвятковані й відставки інших "пройдисвітів та казнокрадів", чого і домагається його політсила.

"Партія "За життя" не тільки доклала левову частку зусиль до звільнення країни від Гонтаревої, але й пообіцяла відсвяткувати її відхід святковим салютом. І, незважаючи на холодну погоду, ми це робимо сьогодні в столиці України (в неділю, 18 березня 2018 року, - ред.). Сподіваємося, дійде і до розслідування злочинів Гонтаревої перед фінансовою системою країни - і її посадять-таки до в'язниці... А партія "За життя" обіцяє так само точно звільнити Україну від незаконного міністра Супрун (в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, - ред.) - і теж влаштує салют на честь цього. Так всіх потихеньку звільнимо від цих пройдисвітів і казнокрадів - і влаштуємо салюти у всіх великих містах України, коли партія "За життя" прийде до влади", - уклав народний депутат.

Нагадаємо, восени 2017 року активісти партії "За життя" протягом декількох місяців проводили багатотисячні протести біля стін Національного банку з вимогою відправити у відставку його голову Валерію Гонтареву. В результаті Гонтарева була звільнена Верховною Радою 15 березня 2018 року - за це рішення проголосували 342 народних депутата.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2019 Novosti.pp.ua Все права защищены.