Модель plus size Ольга Євса соромилася своєї усмішки та ваги

Екс-учасниця проекту "Модель ХL" Ольга Євса у школі мала багато комплексів - соромилася своєї усмішки та ваги.

"У школі з мене сміялися часто, бо виглядала не так як усі. Я перша у Ребедайлівці (село в Кам'янському районі Черкаській області. - Gazeta.ua) почала носити капелюхи. Мій стиль не розуміли. У нас тут складно з цим, якщо ти виділилася, то уже якийсь фрік. Я соромилася своїх зубів, бо вони трохи криві. Намагалася дуже не усміхатися, щоб їх не видно було. Постійно себе картала за зайву вагу. А на проекті сказали, що я занадто худа, якщо хочу виграти, то повинна набирати кілограми. Але я ночами торти не їла. Вирішила, що зайві 5 сантиметрів на попі не допоможуть виграти, якщо у тебе немає сили, харизми і впевненості", - розповідає Gazeta.ua Ольга.

До 15 років дівчина жила в селі. Потім навчалася в Черкаському коледжі на маркетолога. У Київ потрапила у 20 років. Працювала продавцем, а потім керівником магазину здорового харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модель із села вразила суддів реаліті-шоу

"Тепер на першому місці у мене робота моделлю. Бачу себе лише в цій сфері. На секундочку, я народилася уже моделлю плюс-сайз, важила майже 6 кг. У 6 років мала 35 розмір ноги. Я одягала мамині туфлі, ще з молодості. ходила по хаті і всім казала, що буду моделлю. Отак моя мрія здійснилася. Хочу спробувати себе за кордоном, бо там більше можливостей. Але вірю, що в Україні теж будуть популярні моделі з формами".

Зараз Євса живе в столиці, вчиться танцювати тверк. Вважає, що люди завжди повинні розвивати себе та мати хобі.

Оля Євса та Олеся Пріт стали героїнями першого стильного спецпроекту за участю дівчат з пишними формами від порталу Jetsetter.ua. Нещодавно в ефірі "1+1" показали четвертий випуск проекту "Модель XL", який розширює сучасні уявлення про красу.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2018 Novosti.pp.ua Все права защищены.