Річна інфляція перевалила за 4000% через президента

У Венесуелі інфляція в річному вираженні за період з січня 2017 року по січень 2018-го становить 4068%.

Про це повідомляє Росбалт, посилаючись на доповідь Рафаеля Гусмана, голову комісії з фінансів та економічного розвитку парламенту країни.

На засіданні уряду він оголосив, що індекс гіперінфляції січня становить 84,2%. Це перевищує аналогічні показники будь-якої іншої країни. Відповідальність за сформовану ситуацію в економіці поклали на Ніколаса Мадуро, президента.

Голова комісії наголосив, що венесуельський лідер вживав неефективних економічних заходів. Вони привели до того, що країна занурилася в найгіршу економічну кризу за всю свою історію.

"Єдиним відповідальним за цю трагедію, в якій ми живемо сьогодні, став Ніколас Мадуро", - заявив Гусман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нової фінансової кризи не буде" - прогноз аналітика

Він зазначив, що прогнози на 2018 рік не є задовільними через наполегливу політики виконавчої влади по валютно-обмінному контролю. Переконаний, що зміна сформованої системи дозволить відкрити потік інвестицій до Венесуели і полегшить міжнародні грошові перекази, які відправляють венесуельці своїм сім'ям.

У Венесуелі створено управління по криптовалюті, яке очолив Карлос Варгас, адвокат. Про це заявив Ніколас Мадуро, венесуельський президент: "Я оголошую про підписання указу про створення управління по криптовалюті Венесуели". Він вважає, що у 2018 році криптовалюта стане основою для відновлення економіки країни.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2018 Novosti.pp.ua Все права защищены.