Голодну армію КНДР вишикували на епічний парад – фото та відео

У столиці КНДР Пхеньяні відбувся парад на честь 70-річчя заснування збройних сил країни.

Парад став скандальним від початку. Відбувається в переддень зимової Олімпіади та під час продовольчої кризи в Північній країні. Передглядачами проїхали танки, БТРи, пройшли колони військових та сам диктатор Кім Чен Ин з дружиною, розповідає Daily Mail.

Військові святкування пройшли на фоні масового голоду в рядах солдатів через посуху. У селян відбирають останню їжу, аби прогодувати армію. Військових відправляють у поля шукати залишки урожаю. Саджають на зламані рибальські човни і відправляють добувати рибу у море. Чоловіки не мають навичок морської навігації і помирають. Суда регулярно прибиває до берегів Японії.

North Korea stage military parade day before Winter OlympicsRead more: https://t.co/LOw4wM6bxp pic.twitter.com/UhSTIjTKWN

The Telegraph (@Telegraph) 8 февраля 2018 г.

Парад на центральному столичному майдані Кім Ір Сена відвідали десятки тисяч глядачів.

Солдати вишиковувалися у фігури, формуючи слова та гасла.

Кім Чен Ин, одягнений у довге чорне зимове пальто, прибув у темному лімузин з дружиною під акомпанемент військового оркестру. Стояв на червоній килимовій доріжці на початку заходу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селян відбирають їжу, аби прогодувати армію

Кадри з параду державний телеканал Північної Кореї транслювався через години після закінчення.

Практично всім зарубіжним ЗМІ заборонили доступ до події. Як правило, парад відбувається у квітні. На нього запрошують сотні журналістів з усього світу.

Послання, опубліковане Пхеньяном, закликає всіх корейців "сприяти контактам, подорожам, співпраці між Північною і Південною Кореєю". Переконує: Пхеньян подолає будь-які перешкоди на шляху возз'єднання півострова. Про це повідомляє Reuters з посиланням на північнокорейські державні ЗМІ.

У КНДР заявили, що військові навчання заважають налагодженню контакту між двома країнами. Закликали Сеул відмовитися від спільних військових навчань з США назавжди. Не допустити появи американської ядерної зброї на території Південної Кореї.


 
 
 
 
 
 

Copyright © 2012 - 2018 Novosti.pp.ua Все права защищены.